Strona główna » Oświetlenie LED » Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S biały
Producenci
Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S biały
Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S biały -11120
Opr.LED BEGTIN12 profil 2m J/S biały -11121
TOPMET
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
Mi-Light pilot RGB+CCT S2-G magnetyczny szary
szt. Do koszyka
Dioda LED H1-13SMD5050 W12V BIAŁA
szt. Do koszyka
Opr.LED CORNER10 łącznik 90st al.anodowane L
Dioda LED R5-B NEOWEDGE czerwona 12V-3452
Dioda LED R5-B NEOWEDGE czerwona 12V
Opr.LED BEGTIN12 profil 3m J/S al.sur.
LED.t złącze do taśmy LED RGBW podwójne z przewod
Opr.LED LINEA20 zaślepka szara
Opr.LED LINEA20 zaślepka szara
2szt Do koszyka
LED.NEON biały neutralny 110D 10W/m IP65 12V 1m
1m Do koszyka
LED.taśma RGB COB 576 40W 12V IP20 wewnętrzny