wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » SFP DUAL SM LC 80KM TX550 DDM
Producenci
SFP DUAL SM LC 80KM TX550 DDM

SFP DUAL SM LC 80KM TX550 DDM

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 852174

Stan magazynowy:

Cena brutto: 186,00 zł

Cena netto: 151,22 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
OPTON RF-WDM55-SA-P PASYWNY KONWERTER CATV

OPTON RF-WDM55-SA-P PASYWNY KONWERTER CATV

88,50 zł brutto71,95 zł netto
PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 4,5mm 25MB ZÓŁTY

PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 4,5mm 25MB ZÓŁTY

145,00 zł brutto117,89 zł netto
FO ADAPTER LC/MM DUPLEX OM2

FO ADAPTER LC/MM DUPLEX OM2

2,45 zł brutto1,99 zł netto
MILLER ACS+ STRIPPER DO KABLI ŚWIATŁOWODOWYCH

MILLER ACS+ STRIPPER DO KABLI ŚWIATŁOWODOWYCH

678,00 zł brutto551,22 zł netto
FO MUFA TYCON 400 A8 ( 96J S1x4)

FO MUFA TYCON 400 A8 ( 96J S1x4)

150,00 zł brutto121,95 zł netto