wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » SFP28-25G-SR SFP28 DUAL, 25 GB/S, MM LC, 100 M, TX

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

Producenci
SFP28-25G-SR SFP28 DUAL, 25 GB/S, MM LC, 100 M, TX
Nowość

SFP28-25G-SR SFP28 DUAL, 25 GB/S, MM LC, 100 M, TX

Brak

Dostępność: Dostępność - 3 dni

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 862589

Stan magazynowy:

Cena brutto: 310,00 zł

Cena netto: 252,03 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FIBRAIN ZAŚLEPKA OTWORU SC SIMPLEX

FIBRAIN ZAŚLEPKA OTWORU SC SIMPLEX

0,80 zł brutto0,65 zł netto
PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 8mm 250MB ŻÓŁTY

PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 8mm 250MB ŻÓŁTY

1 057,00 zł brutto859,35 zł netto
FO MUFA TYCON 400 A8 ( 96J S1x4)

FO MUFA TYCON 400 A8 ( 96J S1x4)

150,00 zł brutto121,95 zł netto
ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-SC/UPC 1000 M

ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-SC/UPC 1000 M

457,00 zł brutto371,54 zł netto