wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » TELCOLINE KABEL 2J FTTH FLAT DROP G.657A CZARNY AR
TELCOLINE KABEL 2J FTTH FLAT DROP G.657A CZARNY AR

TELCOLINE KABEL 2J FTTH FLAT DROP G.657A CZARNY AR

--

Dostępność: mało

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 861571

Stan magazynowy:

Cena brutto: 475,80 zł

Cena netto: 386,83 zł

Ilość: KM.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Kabel światłowodowy TELCOLINE FTTH 2J to lekki, płaski przewód przeznaczony do instalacji wewnętrzno-zewnętrznych. Konstrukcja kabla zawiera dwa pręty ARP (Aramid Reinforced Polymer), wtopione w warstwę zewnętrzną, które wzmacniają samą strukturę, oraz chronią włókna światłowodowe przed uszkodzeniem. Przewody są całkowicie dielektryczne, odporne na promieniowanie UV, oraz niskie i wysokie temperatury. Powłoka zewnętrzna wykonana z tworzywa LSZH (Low Smoke Zero Halogen) niewydzielającego szkodliwych gazów i niepodtrzymująca płomienia w trakcie pożaru. Zastosowane włókna G.657A1 są kompatybilne ze standardem G.652D, a minimalny promień gięcia to 20 mm. Kable płaskie FTTH można giąć tylko w jednej płaszczyźnie. 

Dane techniczne:
Wymiary: 3x2 mm (szerokość x grubość)
Temperatura pracy: -20...+60°C
Ilość włókien: 2
Rodzaj włókna: G.657A1
Pozostałe produkty z kategorii
Tacka światłowodowa na 24 spawy Tracom

Tacka światłowodowa na 24 spawy Tracom

15,00 zł brutto12,20 zł netto
SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA T-308X

SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA T-308X

5 166,00 zł brutto4 200,00 zł netto
Wideo konwerter TVI-FO ULTIMODE HDTVI-208 [8 kan,

Wideo konwerter TVI-FO ULTIMODE HDTVI-208 [8 kan,

1 477,50 zł brutto1 201,22 zł netto
FO UCHWYT ODCIĄGOWY PA3-7mm

FO UCHWYT ODCIĄGOWY PA3-7mm

10,00 zł brutto8,13 zł netto
FIBRAIN PIGTAIL LC/PC OM2 0,9MM GOLD

FIBRAIN PIGTAIL LC/PC OM2 0,9MM GOLD

9,20 zł brutto7,48 zł netto
FO DYSTANS STALAŻAU ZAPASU KABLA

FO DYSTANS STALAŻAU ZAPASU KABLA

35,00 zł brutto28,46 zł netto
R&M  PIGTAIL E2000/APC 2MB

R&M PIGTAIL E2000/APC 2MB

38,35 zł brutto31,18 zł netto
SPRĘŻONE POWIETRZE AOC-200  400Ml

SPRĘŻONE POWIETRZE AOC-200 400Ml

15,00 zł brutto12,20 zł netto