wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » Dyspenser z pojemnikiem na alkohol IPA 200ml

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

Dyspenser z pojemnikiem na alkohol IPA 200ml

Dyspenser z pojemnikiem na alkohol IPA 200ml

--

Dostępność: mało

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 860108

Stan magazynowy:

Cena brutto: 16,50 zł

Cena netto: 13,41 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO CLEANER PEN CLEP-25 DO SC/FC/ST/E2000

FO CLEANER PEN CLEP-25 DO SC/FC/ST/E2000

155,00 zł brutto126,02 zł netto
TELCOLINE KABEL 2J FTTH FLAT DROP G.657A CZARNY

TELCOLINE KABEL 2J FTTH FLAT DROP G.657A CZARNY

419,00 zł brutto340,65 zł netto
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

56,00 zł brutto45,53 zł netto
FO MUFA TRACOM FOSC-D-48

FO MUFA TRACOM FOSC-D-48

140,00 zł brutto113,82 zł netto
FIBRAIN ADAPTER SC-APC SM SX CERAMIC

FIBRAIN ADAPTER SC-APC SM SX CERAMIC

4,00 zł brutto3,25 zł netto
FO UCHWYT ODCIĄGOWY NA KABEL DROP 2-5mm

FO UCHWYT ODCIĄGOWY NA KABEL DROP 2-5mm

4,00 zł brutto3,25 zł netto